O nás

Ajťákov je podslužbou firmy SlajIT, která se soustředí primárně na stavbu velice složitých a komplexních webů. Kóduje je od nuly, což znamená stoprocentní možnost přizpůsobení se zákazníkovi.

Ne každý ale potřebuje takto složitý web, a proto jsme vytvořili službu Ajťákov. Jedná se o dostupnější verzi firmy SlajIT, která weby staví v systému Wordpress. Ten sice nenabízí tak širokou škálu možností, můžeme ale díky němu učinit stejně kvalitní služby mnohonásobně dostupnější - a to jak časově, tak finančně. Jako bonus služba Ajťákov nabízí po předchozí domluvě také marketingovou podporu, a to v takové podobě, na jaké se domluvíme.

Ajtakov-panacek11

Průběh realizace webu v šesti krocích

1) První schůzka

posedíme u kafíčka, seznámíme se, sdělíte nám vaše představy, sny, vize a cíle

2) Návrh řešení

vyslechneme vás, zapíšeme, zkonzultujeme mezi sebou a načrtneme návrh toho, co je po nás požadováno

3) Přednes návrhu řešení

sejdeme se/zavoláme, předneseme návrh, zkonzultujeme si, jestli je to ok, doplníme vše potřebné, upravíme, co se nelíbí

4) Provedení upraveného řešení

upravíme všechno, co je třeba upravit, nebo doplnit

5) Finální schůzka

prezentace hotového produktu

6) Aftercare

zůstaneme i nadále v kontaktu pro případ nejasností, úprav či poruch

Standardní web

Standardní balíček slouží pro ty, kteří po webu budou chtít primárně prezentaci své značky či produktu. Jedná se o základní web, na který vám nastavíme až 7 stránek, 1 landing page pro váš produkt, 5 pluginů dle vaší potřeby a výběru, a vložíme 1 námi psaný blogový příspěvek. Ten může zároveň posloužit jako ukázka naší doplňkové služby, kterou společně se stavbou webu nabízíme: marketingové služby a poradenství v podobě, na jaké se domluvíme. U nás máte možnost svěřit svou marketingovou strategii či sociální sítě do rukou našich markeťáků, kteří s vámi budou úzce spolupracovat tak, aby se vaše firma vyvíjela směrem, který potřebujete. Na přesné podobě spolupráce je možné se kdykoliv domluvit.

 

standardweb11

E-shop

Pokud máte zájem o web, který vás bude nejen důstojně prezentovat, ale i prodávat, doporučujeme zvolit balíček Eshop. Postavíme jej na platformě Shoptet takovým způsobem, že bude rychlý, přehledný, funkční a snadno ovladatelný, takže provádět drobné změny pro vás nebude práce na celý den.
Balíček dále obsahuje cenu prvotní 2hodinové schůzky, na které si předáme nezbytné informace a domluvíme následující postup, cenu za 1 rok server hostingu, kompletní naplnění eshopu vašimi produkty, nebo také přípravu feedu s produkty. Tak jako ve standardním balíčku, i zde nabízíme možnost postarat se o vaši marketingovou komunikaci a pomoct vám, jak nejlépe dokážeme.

eshop-ajtakov1

Web nebo e-shop na míru

Standardní web pro vás není dostačující a hledáte něco co více odpovídá vašim představám?

Jsme schopni vytvořit vám webové stránky, e-shop, nebo interní systém, který vaši společnosti padne jako ulitý.

Jestliže vás zajímá více, tak stačí kliknout na tlačítko a my už se o vás postaráme :-).

webnamiru1